Zamówienie

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Masz kupon rabatowy? Tutaj aktywujesz swój kod rabatowy.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Tester/QA Engineer w 30 dni  × 1 147,00 
21 dniowe wyzwanie z Pythonem  × 1 47,00 
Kwota 194,00 
VAT 0,00 
Łącznie 194,00 
  • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

Kupując jakikolwiek z moich produktów masz pewność, że jest to najniższa oferowana cena przez ostatnie 30 dni.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia Twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz do innych celów zawartych w polityce prywatności. Jeśli nie akceptujesz treści polityki prywatności i nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych, proszę nie dokonuj zamówienia. Pamiętaj również, że w każdej chwili masz prawo poprosić o usunięcie swoich danych z naszej bazy danych.

Dodatkowo zostałem poinformowany, że jako osoba kupująca wybierając natychmiastowe dostarczenie kursu zrzekam się prawa do odstąpienia od umowy albo mogę odstąpić od umowy w ciągu 14 dni, a kurs zostanie wysłany po upływie wspomnianych 14 dni.

JEDNORAZOWA OFERTA - najnowszy Ebook (PL/ENG) "200 Niezmiennych, ponadczasowych lekcji od ekspertów ds. testowania oprogramowania i jakości" 24,99 
    Poradnik dedykowany jest osobom ceniącym swój czas w formie checklisty dotyczącej najbardziej kluczowych zagadnień oraz obszarów, które mają wpływ na końcową jakość realizowanego projektu/produktu. Testowanie oprogramowania i zapewnianie jakości to podstawowe elementy tworzenia oprogramowania, które zapewniają, że produkt końcowy spełnia oczekiwane standardy funkcjonalności, niezawodności i zadowolenia użytkownika. Przez lata wielu ekspertów w tej dziedzinie dzieliło się swoją wiedzą czy też spostrzeżeniami, jak osiągnąć doskonałość w testowaniu oprogramowania/zapewnianiu jakości. Ich doświadczenie pomogło ukształtować branżę, a przy tym nadal inspiruje nowe osoby dołączające do branży IT. „200 Niezmiennych i ponadczasowych lekcji od ekspertów ds. testowania oprogramowania i jakości” to zbiór spostrzeżeń oraz lekcji od jednych z najwybitniejszych ekspertów w tej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym testerem oprogramowania, czy dopiero zaczynasz swoją karierę w tej dziedzinie „200 Niezmiennych i ponadczasowych lekcji od ekspertów ds. testowania oprogramowania i jakości” jest niezbędnym przewodnikiem, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele i podnosić jakość na maksymalny możliwy poziom.
Ebook jest dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej! (Cena wynosi tylko tyle ile kosztuje jedynie polska wersja - jest to unikalna oferta tylko dla moich studentów :))

Po zakupie Ebook będzie dostępny do pobrania w wiadomości na podanym adresie email.