Opinie

Przykładowe opinie moich kursantów

Moi studenci osiągają realne wyniki. Wśród moich kursantów są nawet osoby, które przebranżawiały się do branży IT z prestiżowych zawodów jak prawnik, lekarz, księgowy itp. Przy odpowiednim podejściu i zaangażowaniu nawet bez formalnego wykształcenia można osiągnąć wiele w branży nowych technologii. Poniżej możesz sprawdzić, niektóre opinie studentów z ostatnich kilku kursów online.

W 6 miesięcy od zera do stażu w prestiżowej polskiej firmie po kilku kursach online + kilku godzinach w tygodniu poświęconego na pracę własną.

W kursach przekwalifikowało się wiele osób z klasycznych zawodów – przykładowo: nauczycielka z kilkunastoletnim stażem, po dostaniu się do pierwszej pracy na stanowisko junior testera wynegocjowała “na starcie” miesięcznie większą pensję niż przez całą dotychczasową karierę w szkolnictwie.

Moje kursy przerabiają nawet testerzy z wieloletnim doświadczeniem w celu przypomnienia i uporządkowania wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania.

Pierwsza praca za średnią krajową w międzynarodowej korporacji po niecałym roku nauki od zera… między innymi dzięki moim kursom i wsparciu społeczności.

Staram się uczyć studentów na różnych poziomach za pomocą wielu materiałów, łatwych porównań i “zapalania” pasją do testowania oraz zapewniania jakości w projektach informatycznych.

Z kursów korzystają przedsiębiorcy tworzący aplikacje web, mobilne, kursy online, nawet e-booki czy wykorzystujący zaawansowane oprogramowanie w codziennej pracy – umiejętność programowania i testowania uczy kreatywnego podejścia. Dodatkowo porządkuje wiedzę odnośnie zasad i metodyk opracowywanych przez dziesięciolecia – większość zasad jest niezmienna wraz z biegiem czasu. W myśl znanego powiedzenia wprost od Steve’a Jobsa:

“Everyone in this country should learn how to program because it teaches you how to think”

Steve Jobs

Bez umiejętności skutecznego programowania i testowania oprogramowania praktycznie każdy biznes cyfrowy, może szybko stracić klientów lub ich zaufanie, jak również wiele pieniędzy. Dlatego podstawy testowania oprogramowania oraz dokładne ich zrozumienie są kluczowe w każdym “cyfrowym” zawodzie i działalności.

Więcej opinii o moich kursach online:

Uwaga: Opinie nie były w żaden sposób przeze mnie modyfikowane i zakładam, że napisali je realni użytkownicy, choć tego w żaden sposób nie weryfikowałem. Opinie pochodzą z różnych serwisów np. Facebook, Udemy, Linkedin itp.