Zamówienie

Dane płatności

Masz kupon rabatowy? Tutaj aktywujesz swój kod rabatowy.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Mentoring  × 1 1997,00 
Kwota 1997,00 
Wysyłka
Łącznie 1997,00 
  • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

Kupując jakikolwiek z moich produktów masz pewność, że jest to najniższa oferowana cena przez ostatnie 30 dni.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia Twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz do innych celów zawartych w polityce prywatności. Jeśli nie akceptujesz treści polityki prywatności i nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych, proszę nie dokonuj zamówienia. Pamiętaj również, że w każdej chwili masz prawo poprosić o usunięcie swoich danych z naszej bazy danych.

Dodatkowo zostałem poinformowany, że jako osoba kupująca wybierając natychmiastowe dostarczenie kursu zrzekam się prawa do odstąpienia od umowy albo mogę odstąpić od umowy w ciągu 14 dni, a kurs zostanie wysłany po upływie wspomnianych 14 dni.

JEDNORAZOWA OFERTA - najnowszy Ebook + Audiobook "Jakość dla inspiracji, Inspiracja do jakości 27,00 
Ebook: "Jakość dla inspiracji, Inspiracja do jakości" -Celem tego poradnika, jest przekazać Ci maksymalnie skompresowaną wiedzę z podstaw zapewniania jakości oraz testowania w formie pigułki, którą zastosujesz praktycznie w dowolnym produkcie cyfrowym. Co oczywiście, bezpośrednio przełoży się na poprawę jakości realizowanych przez Ciebie projektów, a finalnie produktów. Ta publikacja, pozwoli Ci również zdobyć większe zaufanie użytkowników oraz pomoże w procesie budowanie własnej marki w oparciu o jakość. Bo to właśnie jakość na dzisiejszym zatłoczonym internetowym rynku jest “kartą przetargową” sukcesu w biznesie. W dużym skrócie ta publikacja ma za zadanie umożliwić Ci transformację z poziomu “braku wiedzy o testowaniu i jakości” w solidne, uporządkowane fundamenty oraz świadomość procesów zapewniania jakości na możliwie najwyższym poziomie

Po zakupie Ebook będzie dostępny do pobrania w wiadomości na podanym adresie email.