Dołącz do Mentoringu!

Zaplanuj proszę 15 minutową rozmowę, w celu weryfikacji czy możesz zakwalifikować się do Mentoringu (Cyfrowy Trening w wersji PRO)

Prowadzony mentoring jest z zakresu jakości oprogramowania / tworzenia cyfrowych produktów o najwyższej jakości dedykowany dla osób początkujących w branży IT (przyszłych programistów, testerów, menagerów czy innych zawodów cyfrowych)

UWAGA: Aktualnie trwa nowy nabór na przełomie roku 2022/2023. Bez selekcji możesz zakupić Mentoring bezpośrednio pod poniższym linkiem (przed zakupem polecam zalogować się na konto):

Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Staram się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, natomiast nie biorę  żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. 

Czytelnik musi rozumieć, że dowolna nauka jak inwestycja wiąże się z ryzykiem. Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty – to zależy od wielu zmiennych. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. od branży, doświadczenia, zasobów, osobowości, marki itp. Co oznacza, że możesz mieć znacznie lepsze lub znacznie gorsze (lub nie mieć żadnych wyników). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.

REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT