21 dni Downsell

Poczekaj proszę! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Ok! Rozumiem, możesz nie mieć tyle gotówki na inwestycję. Dziękuję, że zainteresowałeś/aś się moim kursem, z tej okazji przygotowałem specjalny jednorazowy rabat, który możesz wykorzystać na zakup dodatkowego kursu. Dlatego poniżej masz możliwość nabyć kurs „Tester Oprogramowania w 30 dni”, bez bonusów i zapłacić ponad 500 zł mniej w stosunku do standardowej ceny! 
(Jeśli wyjdziesz z tej strony zobaczysz, że rzeczywiście sprzedaję ten kurs w pełnej cenie! Dlatego taka okazja już się nie powtórzy)
Standardowa cena: 797 Zł
Tylko teraz: 97 zł 
Jest to najniższa cena przez ostatnie 30 dni.

Nie, dziękuję! Rezygnuję z jednorazowej propozycji. Biorę tylko 21-dniowe wyzwanie z Pythona

Autor: Kris Pacholski

Cześć! Jestem Krzysiek. Od kilku lat szkolę i pomagam rozwijać się osobom w branży inżynierii oprogramowania. Kładę nacisk na naukę umiejętności cyfrowych (programowania, projektowania i testowania) w taki sam sposób, jak na trening sportowy (siłownia/sala gimnastyczna/taniec). Jestem fanem zdobywania i propagowania wartościowej wiedzy wśród studentów i przekazywania złożonych zagadnień, w możliwie najprostszy sposób (wg. reguły kiss). W moich kursach jest już kilka tysięcy studentów, a części osób udało się przekwalifikować na stanowiska testerskie lub deweloperskie w branży IT.