4.80(5 Oceny)

Python w 21 dni

About Course
Poznaj Pythona w 21 dni. Krok po kroku poznasz wszystkie najważniejsze kwestia, które musisz wiedzieć, by zacząć skutecznie programować wykorzystując język Python w praktyce.
What I will learn?
  • Nauczysz się podstaw programowania, rady, wskazówki ekspertów, wszystko co musisz wiedzieć zanim zostaniesz programistą.
  • Poznasz podstawy języka Python na praktycznych przykładach z motywem przewodnim tańca i sztuki.
About the instructors

Student Ratings & Reviews

4.8
Total 5 Ocen
5
4 Oceny
4
1 Ocena
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena
MM
2 lata temu
Bardzo dobry kurs, widać że jest stale poprawiany i aktualizowany, choć wcześniej miał drobne błędy.
D
2 lata temu
Bardzo dobrze przygotowany materiał.
JB
2 lata temu
Mega merotorycny kurs, zawierający najważniejsze treści potrzebna do nauki zawodu programisty. Jest jasny i zrozumiały dla osób początkujących. Polecam każdemu, kto chce zdobyć wiedzę z zakresu Pythona
A
2 lata temu
Kurs świetny dla osoby, która rozpoczyna przygodę z Pythonem bądź próbuje się przekwalifikować. Jest zbiorem wszelkich potrzebnych podstawowych informacji poukładanych w krótkie podrozdziały dzięki czemu kurs jest przejrzysty i można do niego powrócić w dowolnej chwili bez szukania \"gdzie ja się zatrzymałem\". Płynna, spokojna i przede wszystkim wyraźna mowa zachęca do udziału. Na minus trochę za dużo porównań do zawartych rycin ale film ma dotrzeć do różnego grona odbiorców. Serdecznie polecam.
M
2 lata temu
polecam!

Przeznaczony dla

  • Początkujący programiści, testerzy, menagerowie, Zawody "cyfrowe" wymagające umiejętności podstaw programowania w Pythonie